Föremål som liknar ikoner Ryssland
1040 Ikoner
Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 48x50 cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 4 juli 2022
1041 Ikoner
Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 31x49 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 13 juni 2022
7473 Reseikoner
7 st, Ryssland, Brons / emalj. Höjd: 6-12 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 maj 2022
8148 Ikoner
Såld: 700 kr
Såldes den 13 september 2021
8182 Ikoner
5 st. Ryssland, 21x14 - 30x24 cm
Såld: 4.400 kr
Såldes den 9 mars 2020
8181 Ikoner
2 st. Ryssland, 40x33 + 45x32 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 mars 2020
7392 Ikoner
3 st, Ryssland
Såld: 600 kr
Såldes den 8 december 2014
3558 Ikoner
2 st, Ryssland, Tryck, höjd: 13-18 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 30 september 2013
5536 Ikoner
3 st. Ryssland, 39x30+ 24x19
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 december 2012